10. Změnil se snad?

21. srpna 2016 v 16:29 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Nelitovala jsem toho, co jsem řekla. Poprvé v mém životě jsem řekla, co právě chci. A vím, že Harry mi to může dát. Vím, že kdybych odešla, tak by mě nakonec stejně přitáhl za vlasy zpátky. Nebo by zabil tátu. Nechci riskovat ani jedno.Chci jen vědět, jaké mohlo být moje poprvé. S tím, co mi Harry předvedl, nevím jaké je o něžné. Tahle příležitost po tom prostě volá.

''Ty chceš.. Co prosím?'' natočil hlavu na stranu a vyjeveně na mě koukal.

''Aby jsi se se mnou vyspal. Ale ne tak jako dneska ráno. Nechci, aby to bolelo'' zašeptala jsem.

''Ty chceš abych s tebou spal? Ty neodejdeš?'' ptal se dál a zíral na mě jako na idiota.

''Když uděláš co teď navrhuju, tak ne'' sklopila jsem oči.

''Ty chceš..'' nedokončil to, protože jsem mu skočila do řeči.

''To vážně každá tvoje věta bude začínat ty chceš? Ježiši jo! Chci, abys se se mnou vyspal. Už to víc do hloubky nerozebírej'' vyštěkla jsem a u toho protočila očima.

''Ty..'' zarazil se.

''Promiň. Mám ti to udělat jemně? To po mě chceš? Chápu to správně?'' další otázky. Zakývala jsem hlavou, že ano. A on vydechl. Nevím jestli úlevou a nebo zděšením. Netuším, co si teď asi myslí a jestli to udělá nebo ne.

''Prosím'' dodala jsem pro jistotu.

''Ještě jednu otázku na tebe mám'' pousmál se.

''Jakou?'' povytáhla jsem jedno obočí nahoru a čekala co to bude.

''Proč radši neodejdeš?'' prohrábl si svoje dlouhé vlasy, které měl až po ramena.

''A ty bys mě nechal?'' pousmála jsem se.

''Vždyť jsem řekl sám, že můžeš odejít'' zavrtěl hlavou.

''Zamysli se. Vážně bys mě jen tak nechal odejít. Jsi výbušný. Něco by tě naštvalo a klidně by jsi mě sem dokopal zpět. Nebo by jsi se mi pomstil tím, že by jsi zabil mého otce'' šeptala jsem.

''Možná, že máš pravdu. Ale já tě nechápu. Když jsem tě sem přivezl, byla tichá a kdybych řekl jdi, tak by jsi během sekundy byla v háji. Teď jsi drzá a chceš abych se s tebou vyspal'' znovu vrtěl nechápavě hlavou, ale pousmál se na mě. Jen jsem se na něj podívala a pokrčila rameny. Nevím, co bych mu, měla odpovědět. Nervózně jsem se usmála a trochu se zhoupla na patách.

Možná už svého rozhodnutí lituji. Teď mu dám malou šanci a on se toho chytne už navždy. Teoreticky jsem se upsala místo svého otce. Dovolí mi někdy odejít? Mám příležitost odejít teď. Najednou jsem začala panikařit. Bojím se o svůj budoucí život. Nejdřív si všechno mám promyslet, než něco řeknu. Teď to ze mě tak rychle vypadlo. Možná, že to vážně chci. Cítila jsem, jak mi mizí úsměv. Harry si toho zřejmě asi všiml. Začal se ke mně přibližovat hlavou a během toho mi dal ruce na boky. Chtěl mě políbit a tak jsem zavřela oči a našpulila pusu. Chyběl už jen malý kousek, když se odněkud ozvalo nějaké zvonění. Byl to mobil. Harryho mobil. Harry mě pustil a sáhl do svých tepláků odkud mobil vytáhl. Aniž by se koukl na displej, tak to hovor přijal.

''Co ještě?'' skoro křičel. Snažila jsem se vyposlouchat s kým mluví a po chvíli jsem zjistila, že je to žena. Bohužel jsem ale nerozuměla, co mu ona říká.

''Teď mám práci. Zavolej mi zítra ráno. Ale nevím jestli zrovna nebudu mít taky práci. Mám toho teď hodně'' při poslední větě se na mě otočil a mrkl. Já jsem ta práce. To nevím jestli je zrovna dobře anebo špatně. Žena mu zase něco odpověděla a on se koukl do stropu.

''No tak nejezdi. Mě je to u prdele'' zakřičel. Nečekal na nějakou odezvu a hovor ukončil.

Otočil se na mě a usmál se. Já jsem nadzvedla jedno obočí a čekala vysvětlení. Ale do toho mi očividně nic nebylo. Natáhl ruku k mým vlasům, které jsem měla ještě zabalené v ručníku. Jedním škubnutím mi ručník sundal. Moje mokré vlasy mi padly do obličeje a tak jsem si je hned začala upravovat.

''Pojď'' řekl Harry po chvíli a chytl mě za ruku. Vláčel mě za sebou do schodů a nakonec otevřel dveře do mého pokoje. Sedla jsem si tak nějak automaticky na postel a čekala. Udělá to, o co jsem ho žádala? Dokáže mi ukázat jaký to je, když to dělají normální lidé a ne psychopati?

Seděla jsem tam, jak nějaké prkno a vůbec netušila, co mám dělat. Harry si mezi tím vlezl z druhé strany postele a sedl si za mě. Svůj nos zabořil do mých mokrých vlasů, položil mi ruce na ramena. Pomalým pohybem jimi jel až k mým loktům. Tady se zastavil a ruce zase přesunul na moje boky. Jel na moje břicho a potom k mým prsům. Chytil je a trochu zmáčkl. Uvolnila jsem se ještě víc, zavřela oči a naklonila hlavu k jednomu rameni. Harry teď měl přístup k mému krku. Dával mi na něj jemné pusinky, které mi způsobily husí kůži a motýlky v břiše. Bylo to vážně hodně příjemné. Pustil moje prsa a sundal mi tričko. Byla jsem tedy už úplně nahá. Otočila jsem se na něj a on mě políbil. Líbal mě lehce a pomalu. Bylo to jako kdybych byla křehká a on se bál, že mě rozbije. Začala jsem si lehat a on mě nepřestával líbat. Lehl si na mě, jednu ruku mi dal na tvář a druhou se podpíral, aby na mě neležel celou svou vahou. Byl tak pozorný a opatrný. Nepoznávala jsem ho. Ale teď mi je to jedno. Chci si to užít.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 21. srpna 2016 v 23:49 | Reagovat

Boží <3 Jak já tu FFku miluju

2 rainorchid rainorchid | Web | 26. června 2017 v 0:09 | Reagovat

<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama