09. Klidně odejdi

21. srpna 2016 v 16:28 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Ježiši! Alespoň kdyby jsi s dovolením uhnul''vyjela jsem na něj hned. Bylo mi jedno, jak se na mě tváří a jestli jsem nebo nejsem drzá. Mám toho všeho plné zuby.

''Mohla by jsi se laskavě chovat slušně?'' zavrčel na mě.

''Sorry. Jsem tvoje kurva a ta se musí chovat slušně'' řekla jsem ironicky a ušklíbla se u toho. Aniž bych mohla nějak zareagovat, byla jsem přitlačená na stěnu bazénu. Harry byl naštvaný. Hodně. Ale to já jsem byla taky.

Oba jsme mlčky na sebe vražedně koukali a skoro ani nemrkali. Cítila jsem jemné mrazení na zátylku. Něco mi říkalo, že ho mám praštit. Ale moje ruce udělaly naprosto něco jiného. Chytila jsem Harryho hlavu do svých dlaní a dravě ústy vyrazila k těm jeho. Nemohla jsem si pomoc. Líbala jsem ho sama od sebe. Počkat. To ne! Tohle jsem neměla udělat. Nějak to teď musím sehrát, aby to nevypadalo, že jsem to chtěla udělat. Přestala jsem se s ním pomalu líbat a pak mu hlavu pustila a koukla se na něj. Bylo na něj vidět, že je rád, protože se i usmíval.

''Tak co? Takhle se chová šlapka?'' řekla jsem s drzým výrazem a Harrymu zmizel úsměv. Díky bohu, že mi na tohle skočil.

Začala jsem se hrnout na břeh. Když jsem vylezla, otočila jsem se na Harryho a udělala pukrle. Obrátila jsem se na patě, popadla svoje věci a odešla dovnitř baráku. Bylo mi jedno, že ještě ze mě kapala voda. Nehodlám čelit dalšímu drsnému sexu, když jsou teď moje partie dost citlivé na jediný dotek.

V suterénu domu jsem objevila koupelnu. Vlezla jsem dovnitř a pro jistotu jsem se zamkla. Sundala jsem si ze sebe mokré plavky a začala jsem se osoušet. Během utírání a pozorování se v zrcadle jsem si všimla malé modřinky na krku. Bože vždyť to je cucflek. On si mě označkoval nebo co? To je tak dětinské.

Zabalila jsem si vlasy do ručníku a pak si oblékla zase to volné tričko. Už jsem chtěla vyjít ven, ale uslyšela jsem Harryho hlas. Rychle jsem skočila po vypínači a zhasla jsem. Tiše jsem postávala za zamčenými dveřmi a doufala, že na mě nepřijde. Harry nejspíš telefonoval. Začala jsem dávat větší pozor, abych rozuměla co říká.

''A ty přijedeš kdy? - Počkej už zítra? - Hmm. - Ne jenom tu mám služku. - Nevím, tamty mají volno a ona mi vaří přece. - Já potřebuju ještě vyřešit tu zásilku, takže nevím jestli na tebe budu mít čas. - Ta moc nemluví, takže nevím, co tady sama budeš dělat. - Jo. - Ok. - Ahoj.'' a pak už jen ticho. Jaká služka? Já jsem ta služka? To bylo první, co mě napadlo. Tohle jako ne! Zase jsem se naštvala. Odemkla jsem dveře od koupelny a vyšla ven. Harry do mě málem narazil, ale včas si mě všiml.

''Co tu děláš?'' nechápavě se na mě koukl. Už je převlečený do černých tepláků. Ale ještě nemá tričko.

''Asi ze mě kapala voda a tak jsem se chtěla osušit?'' poklepala jsem si na čelo. Harry mi ruku chytil a pevně ji sevřel.

''Přestaň si takhle vyskakovat. Nebo nebudu tak milý a zase udělám to, co dneska v kuchyni. A to si piš, že tě to bude bolet'' zamračil se na mě a já myslela, že mi upadne ruka, jak mi ji držel. Koukla jsem se na to, jak mi ruku spíše drtil, než držel a pak na něj. To způsobilo, že mi ji pustil. Udělala jsem krok dopředu a Harry se ani nepohnul, aby mi uhnul. Chtěla jsem jít dál, ale Harry mě chytil za obě paže a zatřásl se mnou.

''Vzpamatuj se kurva'' zamračil se.

''Ježiši, já nejsem hadrová panenka'' vyštěkla jsem.

''Ale jsi drzá. Tak se sakra prober'' procedil skrz zuby.

''Říká ten, co si mě sem přivezl jenom na sex'' myslela jsem si, že jsem to neřekla nahlas, ale bohužel řekla. Vykuleně na mě koukal s pootevřenou pusou.

''Ty..'' řekl jen a pak zase zmlknul. Nechápavě jsem zkřivila obočí a čekala jsem, jestli se nějak vymáčkne.

''Ty to takhle vážně bereš?'' zamrkal rychle.

''A jak to bereš ty? Že jsem si na ten bar dneska lehla sama. Sama si roztrhala kalhotky. Sama se před tebou roztáhla a čekala až mi ho tam narveš?'' říkala jsem to klidně, ale třásl se mi u toho hlas. Neudržela jsem to a už jsem cítila, jak mi po tváři teče jedna slza. Harry mě pustil a smutně na mě koukal. Pak zatřásl hlavou a dal svou dlaň na mou tvář. Jeho druhou rukou mi z druhé tváře setřel slzu.

''Na mě slzy sice neplatí, ale nechci abys nějak trpěla. Pokud odejdeš, tak to pochopím. Myslela jsem, že jsi jiná, ale ty nejsi jako ostatní'' řekl a já nevěděla, co mám dělat. Rychle jsem mrkala a koukala na Harryho jestli to myslí vážně. Jeho oči mi naznačovaly, že to myslí naprosto vážně. Zhluboka jsem se nadechla a zavřela oči. Co chci? Co vlastně chci? Vždyť ani nemám kam jít. Ale s ním tu přece taky nemůžu zůstat.

''Zůstanu, ale ty se se mnou vyspíš'' řekla jsem se zavřenýma očima.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 21. srpna 2016 v 23:42 | Reagovat

božííííí

2 rainorchid rainorchid | Web | 26. června 2017 v 0:02 | Reagovat

O_O čože?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama