08. Teď už milý nebudu

21. srpna 2016 v 16:27 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Vzhledem k tomu, že bar byl širší, tak si šlo na něj i lehnout. Alespoň nemusím u něčeho takového být hlavou dolů. Oh, jak pozitivní přístup Sarah.

Koukala jsem do stropu a najednou jsem ucítila, jak do mě vnikl. Nečekala jsem to a tak jsem vyjekla. Nebylo to moc příjemné, protože jsem nebyla zvyklá na ten tlak uvnitř mě.

''Kdyby jsi si nevyskakovala, tak bych byl na tebe ještě milej. Ale ty si na mě otevíráš hubu. Tak fajn!'' zavrčel mi do ucha a začal rychle přirážet. Chvilku jsem měla zkřivený obličej od bolesti, ale nakonec jsem si zvykla a cítila nával horka, který mnou prostupoval. Lhala bych sama sobě, kdybych tvrdila, že mi to není příjemné. Není to sice podle mých představ, ale blížícímu se orgasmu, nejde odolat. Začala jsem tiše vzdychat. Podívala jsem se na Harryho a jeho výraz vypadal, jako kdybych ho naštvala úplně na tu největší míru. Nasadila jsem stejný obličej a koukala mu do očí. Oba jsme se nejspíše proklínali. Jeho ruce vystřelily ke mně, chytily mě a vyzvedly zase do vzduchu. Stále byl ve mně a já ještě nebyla, tak co to dělá?!

''Neříkej mi, že je tohle všechno" zašklebila jsem se. Tohle bylo drzý, Sarah.

''Tohle byl teprve začátek" teď na sto procent vím, že jeho oči mi dávali jasný signál 'buď ticho nebo vytáhnu bouchačku a zabiju tě'. Jeho chlouba opustila mé tělo. Už jsem zase stála na svých nohách a čekala, že mi Harry řekne něco jako vypadni a příště nebuď drzá. Omyl.

''Klekni si na čtyři" poručil. Cítila jsem jako idiot, když jsem to udělala. A zase ho do mě neomaleně vrazil a nasadil to nejrychlejší tempo. Tohle nešlo moc vydržet a tak jsem začala nahlas vzdychat. Dost nahlas.

Teď mi do obličeje nevidí a tak jsem zavřela oči. Pane bože já tady vybouchnu uprostřed kuchyně. Jenom jsem ucítila, jak mě Harry drapl za vlasy a zatáhl tak, abych zaklonila hlavu dozadu. Chce mi zlomit vaz nebo co?

''Harry!'' zakřičela jsem, chtěla jsem, aby mi ty vlasy pustil a on mě plácl po zadku. A zase to přišlo. Projela mnou vlna rozkouše. Prohnula jsem a po chvíli se zhroutila na zem kuchyně. Zrychleně jsem oddychovala a Harry vedle mě taky. Tohle bylo. Sakra dobrý! Chvilku jsme tam tak leželi a snažili se uklidnit náš dech. Když jsem se konečně zase dostala do toho šedivého reálného světa, tak jsem se začala cítit trapně. Ležím tady na zemi vedle kluka, kterého vlastně ani neznám. Jsem vedle něj nahá a jenom s ním spím. Někdo by mi mohl říct, že mě znásilnil. Ale není to tak. Dovolila jsem mu to a dokonce jsem to i chtěla, protože se mi to líbí. Jsem divná?

Dál jsme leželi na zemi. Nedotýkali jsme se ani kouskem naší kůže. Tohle je vrchol. Takže když chce sex, tak to by se mě dotýkal pořád, ale teď vůbec? Co tohle je? Posadila jsem se a chvilku jen tak koukala na mahagonové skříňky kuchyně přede mnou.

Takhle tady nebudu sedět věčně. Koukla jsem se na Harryho, který se už zvedl a oblékal si kalhoty. Tohle je tedy můj vztah? Jenom tohle? Můj život se nikdy nezmění na lepší..

Harry sebral ze země moje tričko a hodil ho po mě.

''Dík'' řekla jsem a oblékla si ho. Neodpověděl mi a odešel. Zůstala jsem tady zase sama. Dál jsem seděla. Zvednout jsem se totiž nedokázala. Byla jsem zase tak vyčerpaná a všechno mě bolelo.

''Do háje'' zašeptala jsem, když jsem se pokoušela vstát pomalu ze země. Připadala jsem si skoro jako důchodce. Zase jsem si kecla na podlahu. Zády jsem se opřela o jednu skřínku od linky a jen seděla.

Zavřela jsem oči a prostě jen na chvíli vypnula.

''Hej'' ozval se Harryho hlas. Okamžitě jsem otevřela oči. Stál nade mnou a podával mi ruku. Přijala jsem ji a on mi pomohl zvednout. Opřela jsem se o linku a zatřásla hlavou, abych se alespoň trochu vzpamatovala.

''Najez se'' podíval se na mě a pak zase odešel. Bože.

Měla jsem hlad. A díky Harryho potřebě, se ještě zvětšil. Vlezla jsem tedy do přeplněné ledničky, odkud jsem plátkový sýr. Po chvilce šmejdění po kuchyni, jsem objevila i rohlík. Sedla jsem si na kuchyňskou linku a začala jsem do sebe soukat rohlík se sýrem.

Jen tak jsem se dívala ven z okna na zahradu. Mohla bych si jít ven číst. To není špatný nápad. Vyběhla jsem do svého pokoje a pro jistotu jsem se rovnou oblékla i do plavek. Venku bylo horko a tak jsem se rozhodla, že se budu i opalovat. Harry to přece dovolil, tak proč bych nemohla. Ať mi dá laskavě svátek blbeček jeden. Nesnáším ho! Je to arogantní idiot nejvyšší kategorie.

Vyšla jsem ze svého šatníku v pohodlných plavkách, které mi perfektně seděly. V šatníku jsem dokonce našla i sluneční brýle. Ještě jsem přes sebe hodila jedno volnější tričko a vzala si knížku s telefonem.

Když jsem vylezla ven na terasu u zahrady, tak jsem myslela, že asi omdlím dusnem. Tak tohle jsem vážně nečekala. Bosa jsem přešla po perfektně posekané a udržované trávě až k bazénu. Bazén byl zabudován do země a tak jsem si přes okraj přehodila svoje nohy a jen tak jsem si je máchala. Jenže ani to neutlumilo to šílené dusno. Sundala jsem tedy tričko, stoupla si na kraj bazénu. Ladně jsem se napnula a pak skočila šipku do vody. Plavala jsem pod vodou dokud jsem neměla pocit, že stačí maličko a utopím se. Popravdě bych to udělala ráda. Můj život je.. Na nic.

Vyplavala jsem nad hladinu celá udýchaná a snažila se nabrat dech. Jen tak jsem plavala a měla jsem chuť křičet, do všeho kopat. Prostě to ze sebe všechno dostat.

Zhluboka jsem se nadechla, potopila se a křičela jak nejvíc to šlo. Takhle jsem to opakovala asi pětkrát a pak už jsem měla dost. Začala jsem tedy plavat bazénem z jednoho kraje na druhý a sem tam jsem se i potopila. Vždycky jsem toužila potom, abych závodila v plavání, ale moje fyzička na tom nebyla zrovna nejlíp.

Zavrtěla jsem hlavou a s velkým nádechem jsem se potopila. Pomalu jsem plavala zase na druhý konec velkého bazénu, ale v tom jsem najednou do něčeho vrazila. Rychle jsem vyplavala nad hladinu a otřela si oči abych viděla. Přece jsem nemohla tak rychle přeplavat na druhou stranu. Ale jak jsem mohla čekat. Stál přede mnou sám Harry Styles.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 21. srpna 2016 v 23:39 | Reagovat

Boží! Já tady toho Stylese nenávidím, ale zároveň chci být na místě Sarah :-D Jsem divná, co?

2 rainorchid rainorchid | Web | 25. června 2017 v 23:55 | Reagovat

Je to úplne super, čítam to jedným dychom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama