07. Nejsem děvka!

21. srpna 2016 v 16:25 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Bože, kam mám jako utéct? Díky strachu ve mě byla už jen malinká dušička.

''Ten tvůj strach. Kdy ty se ho zbavíš? Docela mě to fascinuje'' stál ode mě asi dvacet centimetrů a chytil mě za boky.

Zase ty jeho oči. Teď když se na mě díval přišlo mi, že jsou tmavě zelené. Ale včera, když mi dával ten telefon, tak byly jen lehce a krásně zelené.

''Proč já?'' vypadlo ze mě nekontrolovatelně a já hned po chvilce litovala toho, že jsem vůbec promluvila.

''Proč jsi tady ty? Díky tvému otci přece'' zvedl jeden koutek do pokřiveného úsměvu.

''Ale proč s tebou mám spát?'' svraštila jsem obočí.

''Spala si se mnou sama, protože si chtěla. Tak proč si to nezopakovat? Nebo. Chceš radši sekat zahradu, mýt záchody a uklízet tenhle barák každý den?'' ušklíbl se na mě. Nejsem líná, ale uklízet tenhle obří barák každý den? Umřela bych tady jako otrok. Ironií je, že až jednou zemřu, tak jako děvka.

''Nevím'' odpověděla jsem po chvilce přemýšlení a nakonec sklopila svůj zrak na moje bosé nohy.

Harry vzal mezi palec a ukazováček mou bradu a hlavu mi zase zvedl. Koukala jsem se mu do očí a snažila se v nich najít, o co mu jde. Nemusela jsem. Řekl mi to totiž sám.

''Dnes je už pondělí, že?'' koukl ven z okna. Já jsem, ale mlčela. Otočil se na mě a já cítila, jak se moje tričko od pasu nahoru zvedá. Začíná mi ta zkurvená a nechutná 'práce'.

Pod tričkem jsem neměla podprsenku, takže když mi ho Harry sundal a podíval se na můj nahý hrudník, usmál se.

''Takhle je hned o mnoho méně práce" zašeptal mi do ucha. Protočila jsem očima, tak aby to Harry neviděl.

Štiplavá bolest na mé pravé půlce mi jasně dala najevo, že mě Harry přes zadek plácl.

"Neprotáčej kurva těma očima" zavrčel do mého ucha. Jak to ksakru viděl?

Harryho ruce zase sklouzly na můj zadek, za který mě chytily. Vyzvedl mě do vzduchu, popošel se mnou ke kuchyňskému baru a tam mě posadil. Rozevřel mi nohy a stoupl si mezi ně. Prohlížel si mě a já jen tupě zírala do jeho teď tmavě zelených očí. Něco mě na nich stejně lákalo. Mohla bych se do nich koukat pořád. Ale vzhledem k tomu, že ty oči patří jemu, tak spíš se mi znechucují. V duchu mi naskočilo pár otázek. Kolikrát za den to chce dělat? Je vůbec možné, abych s ním spala třeba čtyřikrát za den? Ano, moje zkušenosti byly na bodě mrazu a tak jsem vážně netušila co mě čeká. Ale tohle všechno už jsem chtěla mít za sebou. Z mého přemýšlení mě vytrhlo luskání prstem před mým obličejem. Rychle jsem zamrkala a koukla se na Harryho.

''Vrať se laskavě zpátky na zem. Nebudu se tady snažit těmahle sračkama jenom tak. Byl bych rád, kdybys byla přítomna'' zamračil se na mě. Jako jakýma sračkama? Bože to je tak nevychovaný hajzl.

Chvilku jsem na něj zase koukala a on mě políbil na krk. Na chvilku jsem cítila, že se na ten krk přisál a já sykla bolestí, protože to trochu zaštípalo. Koukl se na mě tím jeho šibalsky ďábelským pohledem a pak se přisál na moje rty. Tak nějak jsem ze začátku nevěděla o co jde, ale po chvilce jsem začala spolupracovat. Harryho jazyk si hrál s tím mým a já se začala uvolňovat. Propadla jsem mu? Nevím jestli moje hlava tvrdila, že to chce mít co nejrychleji za sebou a nebo, že se na to těší. Moje pocity byly tak zasraně hrozný. Po dlouhém líbání se ode mně odtáhl, sundal si rychle tričko a zase pokračoval v líbání. Tohle bylo moc hezké a já pomalu začala zapomínat už i na to, proč jsem tady. Harry se teď v tuhle chvíli ke mně chová, jako kdyby byl mým klukem, který mě miluje. Líbal mě tak měkce a jemně.

''Svlékni si ty kalhotky. To už si měla mít dávno hotové" chytil mě za lem kalhot a trochu za něj zatáhl. Zase se na mě podíval a jeho výraz vypadal jako 'jsi asi úplně tupá'. Tohle vyvrátilo moje mínění o tom, že se ke mě chová jako můj kluk. Právě teď mi ukázal, že jsem pro něj vlastně jen hračka. Taková děvka, která vždycky podrží. Ale tohle ne chlapče. Já nebudu nějaká tvoje kurvička, na kterou luskneš prstem a ona poslechne během pár sekund. Seskočila jsem z kuchyňského baru a stoupla si naproti němu. Podívala jsem se do těch jeho zelených očí a založila jsem si ruce na prsou.

''Tak tohle ne. Nejsem nějaká děvka. Tohle prostě ne!'' zakřičela jsem na něj a on se jen začal smát. Je tady sakra něco k smíchu?! Mě osobně to směšné nepřijde.

''Tak ty ještě budeš odporovat. Mám takový pocit, že jsme tvou práci tady tak před deseti až dvaceti minutama probírali ne?'' chtěl mě obejmout, ale já jsem jeho ruce od sebe odstrčila. Jeho smích zmizel a přišel jen jemný úsměv. Vysmívá se mi?

''Jo, ale ne o tom, že ti tady budu dělat kurvu'' řekla jsem kousavě. Přišla jsem si jako trpaslík oproti Harrymu. Byla jsem malého vzrůstu, ale dovolovala jsem si teď na něj už docela dost.

''Takže takhle. Kurva jo? O tom jsem nepřemýšlel. Jen jsem. A vlastně jo. Taková moje malá děvka. Takže bys měla držet hubu a svléknout si ty podělaný kalhotky'' zamračil se, ale stále zůstával klidným. Ano, přišla jsem si trochu ponížená tím, že jsem neměla podprsenku. Ale to mi v tuhle chvíli bylo tak nějak asi i jedno.

''Okamžitě si je sundej nebo to bude pro tebe horší" zvýšil hlas a já začala mít trochu nahnáno. I kdybych se tady před ním měla rozbrečet, tak si je nesundám. Ne! Pořád jsem stála, jako kdybych zapustila kořeny do země a arogantně na něj koukala.

''Tak hele ty frajere. Radši ti budu leštit hajzl desetkrát denně" procedila jsem skrz zuby a přimhouřila na něj oči.

''Jo?'' nadzvedl nechápavě obočí. Pokývala jsem jenom hlavou, že jo. Seru mu na nějaký zřetelný odpovídání. Nejsem otrok sakra. Nemusím poslouchat. Můžu ho udat za znásilnění. Jenže to by mi asi neprošlo vzhledem k tomu, že má tolik peněz a je mafián. Otočila jsem se k odchodu, ale Harry mě stihl chytit za zápěstí a přitáhnout zpátky k sobě. Začala jsem se od něj odtahovat, ale on mě pevně držel. Už jsem zase seděla na tom baru. Harry mě jednou rukou držel za obě zápěstí a druhou sjel k mým kalhotkám. Během pár sekund už leželi roztrhané ne zemi.

''Já tě budu šukat a ty víš, že to chceš. Jen si to nedokážeš přiznat'' řekl naštvaně, dlaní na mě zatlačil a já si lehla na tu linku. Kurva, on má pravdu. Neřeknu mu, že ji má, protože by vyhrál. Tohle je snad jen podělaný sen. Probuď se Sarah!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 21. srpna 2016 v 23:33 | Reagovat

Ten Harry je ale nevychovanej parchant! Boží! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama