05. V neděli máš volno

21. srpna 2016 v 16:22 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Vstávej!'' zakřičel někdo a já díky tomu prudce otevřela oči.

Harry stál přede mnou v černých džínách, které byly roztržené na kolenou a v bílé košili. Koukala jsem na něj a vzpomněla si na to co se stalo. On to nebyl sen?

''Měla bys už vstávat. Je devět dopoledne" přešel pokoj a roztáhl žaluzie. Sluníčko zasáhlo moje oči a snad mi do očí vypálilo nějaký znak, protože to šíleně pálilo. Zase jsem zpět zavřela oči a převalila se zády k oknu.

Po chvíli si moje oči zvykly a já se mohla posadit na posteli. Podívala jsem se jestli Harry odešel, ale stál u okna a něco ťukal do svého telefonu. Vůbec mi nevěnoval pozornost.

Trochu jsem se ošila, když jsem zjistila, co mi Harry udělal. Využil mě. Moje pocity mi jasně dávaly najevo, že z něj mám strach. Bojím se, že po mě zase skočí a bude chtít abych s ním znovu spala.

''Dneska je neděle a tak máš volno. Chovej se tu jako doma. Kdybys chtěla jet někam na nákupy, tak stačí říct. Někam tě vezmu a nebo řeknu někomu, aby tě odvezl. Nebo můžeš jít na zahradu do bazénu. Prostě můžeš cokoliv. A já teď musím jít" mluvil, jako kdyby bylo všechno v naprostém pořádku a nic se nestalo. Z Harryho se teď stal ten člověk, který mě sem přivezl. Ten, co si nechce povídat a má určitý odstup.

Harry už odcházel pryč z pokoje, ale najednou se zarazil u dveří. Začal po sobě šmátrat a až pak zalovil v kapse u džínsů a vyndal další telefon.

''Tenhle je tvůj. Máš tam číslo na mě. To jediný potřebuješ. Nikomu jinému volat nebudeš" řekl přísně a hodil vedle mě na postel iPhone. Nevím jaký přesně to byl. Možná 6 nebo 6s? Popravdě nikdy jsem nekoukala na iPhony, protože jsem věděla, že na něj nemáme. Proto nevím, jaký přesně to je typ. Ani kamarády jsem neměla, abych u nich viděla, jaký nejnovější iPhone právě teď vlastní.

''Děkuju'' špitla jsem, ale to už byl Harry pryč.

''Tak fajn. Co teď teda budu dělat?'' řekla jsem si sama pro sebe nahlas. Pomalu jsem se začala hrabat z postele. Bolest v mém rozkroku byla trochu nepříjemná, takže jsem si zase zpět lehla. Pozorovala jsem strop nad sebou a v hlavě mi to začalo šrotovat. Co to do mě jako včera vjelo? Cítím se jako nějaká použitá špína. Nenávidím svého otce, protože mě dostal do téhle situace. Nechal mě jít a ani se nijak nepokoušel mému odchodu zabránit. On už není můj otec. Je to hajzl a parchant. Od teď nemám otce, matku a ani sourozence.

A je to tu zase. Začala jsem brečet.. Proč já? Vždycky jsem si představovala svoje poprvé a svůj život, který se mi zlepší. Jenže takhle to rozhodně být nemělo. Chtěla jsem, abych poznala kluka, který mě bude milovat jako já jeho. A až by došlo na sex, tak by to bylo. Bylo by to výjimečné. Druhý den, až se bych se ráno probudila, tak bych ležela svému princi na hrudi a on by se na mě roztomile usmál. Pohladil by mě po vlasech a řekl něco jako ''Ahoj krásko'' a ke snídani bychom si udělali vajíčka. Smáli bychom se každé kravině. Lechtal by mě a já bych se smála tak, že by se mi chtělo čůrat.

Z mého snění mě vytrhlo nějaké pípnutí. Koukla jsem k místu odkud ten zvuk vyšel a na displeji telefonu od Harryho jsem viděla, že je něco napsané. Natáhla jsem se pro telefon a vzala si ho do ruky. Bylo tam napsáno Harry a tak jsem telefon odemkla a podívala se, co mi Harry napsal.

Harry: Jo a ještě jedno. Je snídaně, tak kdybys laskavě přišla dolu!

Neměla jsem hlad. Spíše se mi chtělo ze mě samotné zvracet. Rozhodla jsem se tedy Harrymu odepsat.

Já: Nemám hlad

Prostá a pravdivá odpověď. To snad stačí. Dneska nehodlám vylézt z postele.

Bohužel za pět minut se moje rozhodnutí muselo změnit. Chtělo se mi totiž hrozně čůrat.

Pomalu jsem vylezla z postele a ignorovala můj citlivý rozkrok. V koupelně jsem se rozhodla, že bych si mohla dát rovnou i horkou vanu na uklidnění nervů.

Chvilku jsem se ve vaně povalovala a užívala si tu vůni levandule, kterou jsem si do vany nalila pro vytvoření pěny. Mám pocit, že jsem v té vaně ležela snad celou věčnost. Ale bylo to vážně příjemné. Díky ní jsem trochu uklidnila moje pocity.

Voda už začala být studená a já jsem musela vylézt ven. Koukla jsem do zrcadla na to, jak zase příšerně vypadám a vyčistila si zuby asi třikrát zuby. Obmotala jsem se do ručníku a vyšla z koupelny do pokoje.

''Bože. Kurva!'' vyjekla jsem, protože jsem se hrozně lekla.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | 21. srpna 2016 v 23:23 | Reagovat

To bude určitě Hazz!!! :D Zase fantastický <3

2 rainorchid rainorchid | Web | 25. června 2017 v 23:31 | Reagovat

To s tým iPhonom bolo fakt nutné? :-?

Ale to ako si opísala, že si predstavovala druhy den po sexe bolo fakt krásne napísané :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama