04. Moje tělo si dělá co chce

21. srpna 2016 v 16:21 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Myslím si, že právě vůbec nemyslím.

''Harry?'' zavolala jsem do prázdna. Co to proboha dělám. Jsem si jistá tím, co právě dělám?

''No?'' vystrčil Harry hlavu z jiného pokoje.

''Já. Víš. No'' zadrhávala jsem se jako naprostý idiot.

''Buď se vymáčkni a nebo jdi spát'' šel zase ke mě.

''Když já nevím, jak to říct'' těkala jsem očima po chodbě.

''Řekni to tak, jak to chceš říct'' stál už přede mnou. Já osobně si myslím, že se rozhodně nevyžvějknu. Proto je lepší mu to ukázat.

Buď je to tím, že on je opilý a když jsem se líbali, tak jsem se stala také opilou. Ale to je pěkná pitomost.

Líbám teď sama od sebe nějakého Stylese. Tak tohle je hustý.

''Nejsem žádný princ, ale slibuji, že budu opatrný'' odtáhl se ode mě Harry. Vím, co mi tímhle chtěl říct. A já mu pokýváním hlavy dala svolení.

Zase mě pomalu začal líbat a vedl mě do mého pokoje, kde jsem skončila na posteli. Přestávám vnímat okolí. Vnímám jen Harryho a sebe. Byl rychlý, protože aniž bych se vzpamatovala, tak už moje tričko leželo na zemi a za chvilku se k němu přidaly i moje kalhoty.

Své ruce přemístil na má ramen, do kterých mi tlačil, abych si lehla. Nedokázala jsem odporovat. Nedokážu vysvětlit proč.

Sedl si obkročmo pomalu na moje břicho a pohladil mě po vlasech. Začal se ke mě naklánět a tím se jeho rty začaly přibližovat k těm mým. Zamrzla jsem, jako už dnes asi po sté, a vyčkávala jsem. Čekala jsem až se jeho rty dotknou těch mých, protože nic jiného ani dělat nešlo.

A pak se jeho vlhké rty dotkly těch mých a pomalu se začaly pohybovat. Spolupracovala jsem a užívala jsem si to.

''Klid'' odtáhl se ode mně. Já jsem jen rychle zamrkala a hluboce se nadechla, když Harry ze mě slézal. Stoupl si a začal si rozepínat pásek, který po chvilce žmoulal v ruce. Pak ho zahodil do kouta k mému tričku a pravděpodobně i kalhotám. Začal si sundavat kalhoty a já ho jen mlčky sledovala. Potom přišlo na řadu i jeho tričko a já svůj pohled ukotvila na jeho hrudi, které byla celá potetovaná. Věděla jsem, že má potetovanou ruku, viděla jsem to. Ale nevěděla jsem, že je až takhle potetovaný. Očima jsem projížděla každé jeho tetování, které na sobě měl. Jeho vypracované břicho, které bylo také potetované, ve mně probouzelo něco divného. Přiznávám se, že koukat se na něj se mi líbilo, ale pak jsem si vzpomněla na to, co se teď se mnou bude dít.

''Lehni si do tý postele normálně'' podíval se na mě, když zahodil tričko. Zase jsem ho poslechla.

''Jsi tak vyděšená a bojíš se, že se tě snad bojím i dotknout. Neboj se. Tohle si užiješ. Budu opatrný, ale uvidíš, že se ti to začne líbit'' mrkl na mě. Zase si na mě lehl a přitlačil svůj rozkrok na ten můj. Nechtěně jsem cítila, jak vlhnu. Nešlo mu nějak zabránit. Mlčela jsem a nechala si ho dělat se mnou co chce.

Vyndal mi jedno prso z podprsenky a potom i to druhé. Zavřela jsem oči, protože jsem si přišla trapně. Nikdo mě ještě takhle neviděl.

''Nezavírej oči. To nemám rád. Hezky se mi dívej do očí. Pokud je zavřeš, tak tě plácnu po zadku a to si piš, že ti to příjemný nebude'' nasucho jsem polkla a zrychlil se mi dech. Možná to bylo díky vzrušení, které ve mě proudilo.

Viděla jsem, jak se Harry posouvá, aby mi mohl sundat kalhotky. Chtěla jsem zachovat chladnou hlavu, ale šlo mi to hodně těžce. Nakonec jsem se poprala s pocitem, že se asi znovu rozbrečím. Než jsem se vzpamatovala, tak už jsem neměla kalhotky a Harry boxerky. Koukala jsem na jeho penis a vytřeštila oči. Tohle do mě chce narvat? Vždyť se to do mě nemůže snad ani vejít.

Jeho hlava se sklonila k mému břichu a já cítila na své kůži jeho teplý dech. Políbil mě na břicho a pak na podbříško a nakonec na moje přirození. Neudržela jsem se a zavřela oči. Harry jako kdyby to najednou vycítil a v mžiku mě přetočil, že jsem ležela břiše. Ucítila jsem na své pravé půlce štiplavou bolest a vyjekla jsem.

''Řekl jsem, že když zavřeš oči, tak že ti naplácám. Lež klidně a koukej se na mě, jak ti to budu dělat pusou'' ušklíbl se na mě a já si podepřela hlavu polštářem, abych na něj viděla. Celou dobu se mi díval do očí a najednou se jeho jazyk dotkl mého klitorisu. Vzdychla jsem a dál se na něj dívala. Začal jazyk pohybovat víc a víc. Svoje ruce jsem mu zamotala do vlasů a tahala za ně kdykoliv jsem cítila příjemný pocit. Cítila jsem, že se plní mé podbříško velikým tlakem. A on najednou přestal. Vykulila jsem na něj nechápavě oči. Tak co tohle má jako znamenat?

''Nechci, aby jsi se pro mě poprvé udělala, když tě dělám pusou. Jinak, ale chutnáš dobře'' ušklíbl se na mě a přejel mi po přirození špičkou své chlouby. Zasténala jsem. Chci vědět jaké to je. Chci jeho a je mi jedno, kdo je. Nebo proč to dělá. Chci to.

Rukama jsem se chytila prostěradla a sevřela ho v pěstech. Cítila jsem menší bolest a proto jsem zkřivila obličej a ještě víc zatnula pěsti.

''Uvolni se. Klid'' zašeptal napjatě Harry a nahnul se hlavou ke mně. Políbil mě na čelo a přes nos se dostával k mým ústům. Začal mě líbat a já jsem se stejně nemohla nijak uvolnit. Nešlo to. Cítila jsem jak mě jeho ruka hladí po vlasech. Harry se pohnul pánví ještě blíž ke mně a já ho omylem kousla do rtu.

''Tak takhle ty na mě?'' zavrněl mi do ucha. Najednou se začal pomalu pohybovat. Bolest už pomalu ustupovala a já si začala zvykat, že je ve mně. Koukala jsem mu do očí a viděla, jak jeho zelené oči úplně žhnou. Pohled jakým se na mě díval. Tohle je ďábelský pohled.

Začal zrychlovat a já díky tomu začala sténat.

Nasazoval ještě rychlejší tempo. To je možné ještě rychleji? Ano je, protože Harry zrychlil ještě víc.

''Ammff" zavzdychala jsem a začala si to najednou užívat.

''Jo holka, takhle se mi to líbí" byl udýchaný.

Už zase přichází ten pocit, jako když mě dělal pusou. Myslela jsem, že každou chvíli asi exploduji. Díky tomu jsem zavřela oči. Hned jsem si vzpomněla, že je nemám zavírat a rychle jsem je otevřela. Díval se na mě, jako kdyby do mě chtěl vypálit díru. Tímhle výrazem mi dával jasně najevo, že mě viděl a že se mu to nelíbí. Stále drsně přirážel. Nečekaně mě plácl přes levé stehno. Díky tomu jsem vykřikla a cítila na tom místě štiplavou bolest, která ale byla zvláštně příjemná. Harryho pohled, drsné tempo a to plácnutí, dál neudržím ten tlak v podbříšku. A taky že ne. Projela mnou vlna rozkoše, která byla omamující.

Pustila jsem ze svého sevření prostěradlo a chytila se Harryho. Zaryla jsem Harrymu nehty do zad a on se nade mnou prohnul.

''Jo kur-va'' naposled tvrdě přirazil a padl na mě.

Vůbec se nedokážu vzpamatovat ze všech těch pocitů, co jsem právě v sobě cítila. Byla jsem z toho tak vyčerpaná. A díky tomu se mi chtělo hrozně spát. Dneska toho je na mě moc.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | 21. srpna 2016 v 23:19 | Reagovat

Naprosto úžasný <3

2 Cherry Blossom Cherry Blossom | Web | 24. prosince 2016 v 19:27 | Reagovat

Začátek fakt boží, ale podle mě na to šli hrozně rychle. Nic proti, ale tohle mě docela zklamalo :-)

3 moje-farby moje-farby | Web | 3. května 2017 v 13:05 | Reagovat

Tá posledná veta: Dneska je toho na mne dost - mi to výrazne kazí, ale ináč to ostatné bolo opísané úplne suprovo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama