02. Sundej to tričko!

17. srpna 2016 v 21:12 | •Dom• |  Mafiánský zmetek

''Hele rovnou to přeskočíme a budeme si tykat. Jsem Harry'' strčil klíčky do zapalování.

''Sarah'' zapnula jsem si pás.

''Jak dlouho už tvůj táta hraje?'' zeptal se mě Harry, když se pomalu rozjížděl od mého baráku.

''Netuším. Ale hrál ještě dávno před tím než jsem se narodila. Kdy jste mu půjčil peníze? Jak jste mu jen mohl vůbec půjčit? Vždyť sám vidíte, jak vypadá'' moje naštvání bylo slyšet v mém hlase.

''Já jsem mu ve skutečnosti půjčil jenom asi padesát tisíc. A to také jenom proto, že tvrdil, jak je zase zpět vyhraje. Ale karty mu dnes vážně moc nešly'' odpověděl Styles s pokrčením ramen a ani jednou nespustil oči z obrazovky.

''Karty? On nehrál automaty?'' zeptala jsem se překvapeně.

''Automaty? Tak o nich nic nevím. Ale poslední tři měsíce hrál hodně poker. Když vyhrál třeba 200 tisíc, tak je hned všechny šoupnul zase do hry. Jako třeba například zrovna včera. Prohrál a pak mě prosil o peníze, tak jsem mu půjčil. On se zadlužil především u jiných lidí. Oni jsou velké svině, které by se s ním vůbec o ničem nebavili, zastřelili ho na místě a tebe znásilnili a nechali někde pod mostem. Proto jsem to všechno za něj zaplatil a řekl, že se nějak srovnáme. Bohužel dneska už si zase sedal k pokeru, takže jsem ho vyvedl ven a skončili jsme u vás. A radši jsem si odvedl tebe než zabít jeho. Teoreticky jsem tě zachránil. A on ať tam klidně shnije, když se nedokáže postarat ani o svou jedninou dceru'' mluví klidně. Jen někdy se trochu zamračí. Z těchto informací mě rozbolela hlava.

"Já nejsem jeho jediná dcera'' řekla jsem spíše jen tak.

''Ne?'' poprvé během jízdy se na mě podíval.

''Ne, mám ještě starší sourozence. Ale ty odvedli do dětského domova'' pokrčila jsem rameny.

''Dokonce'' zavrtěl Styles hlavou.

''Ale teď už mlč'' věnoval mi další pohled a pak se zase věnoval vozovce. To ticho v autě bylo trochu nepříjemné, ale já si nedovolila už nic říct a ani se na nic ptát.

Město zmizelo a mi jeli po klidné silnice, ze které jsem nakonec odbočili na delší cestu, která vedla k nějakému domu. Asi k tomu Harryho domu.

Dojeli jsme před přímo obří vilu, před kterou stálo asi deset aut.

''Ty jsou moje. Správný chlap má mít na dvorku bordel'' promluvil Styles a na tváři se mu objevil úsměv. Mě až teď došlo, že na to všechno koukám s otevřenou pusou. Rychle jsem jí zavřela a zavrtěla hlavou, abych se vzpamatovala. Spolu se Stylesem jsme vystoupili z auta a rovnou jsme mířili do obrovského domu. Nestihla jsem si ani prohlédnout spodní část domu. Protože hned jak jsem vešla, tak po levé straně bylo schodiště. Harry mě hned chytil za zápěstí a táhl mě po schodech nahoru. Očividně moc vychovaný tedy není.

''Tady je tvůj pokoj. Nějaké věci už bys tam měla mít'' řekl Harry a pohladil mě po vlasech. Díky tomuhle jeho gestu jsem úplně ztuhla.

''Bojíš se mě?'' přimhouřil na mě oči.

''Jen nevím co se mnou teď bude'' odpověděla jsem popravdě.

''Já nejsem hajzl. Jenom chci mít někoho, kdo se o mě bude starat. Jakkoliv starat'' mrkl na mě a ani nepočkal jestli mu něco řeknu a hned odcházel pryč po schodech.

Vešla jsem do pokoje a byla jsem naprosto ohromena. Byl celý v bílém, ale za postelí byli na stěně namalované kytičky. Přišla jsem si jako princezna. Na kovové posteli ležel notebook. Já snad omdlím, vždyť je to Macbook. Stála jsem uprostřed pokoje a nevěřila vlastním očím. Tohle má být vážně teď můj pokoj? Začala jsem se procházet po pokoji a pak jsem si všimla výhledu ven. Obrovská zahrada, které byla perfektně udržovaná. Nečekaně tam byl i velikánský bazén. Prohrábla jsem si svoje vlasy nevěřícně a kroutila hlavou. V pokoji byli ještě dvoje dveře a tak jsem hned do jedněch vlezla. Bylo tu spousty holčičího oblečení a tak jsem pochopila, že to asi bude šatna. Uprostřed šatny ležela taška. Přistoupila jsem k ní a otevřela ji. Byli to moje věci. Jak to tak rychle stihl sem dostat? Koukla jsem se ještě po šatníku a zjistila, že tu je všechno přesně v mojí velikosti. Tohle je dost divný.

Vylezla jsem se tedy z nemalé šatny a koukla do druhých dveří. Koupelna. Obří sprchová vana a hned vedle i sprchový kout. Na druhé straně bylo umyvadlo a nad ním zase velké zrcadlo. Na umyvadle byli různé dámské šampony a voňavky, dokonce i nějaké řasenky, make-up a rtěnky. Jako kdybych tady už bydlela měsíce. Akorát je všechno hned od pohledu drahé a luxusní. Ten dům, zahrada, bazén, můj nový pokoj, šatna, koupelna, vana. Harry si zřejmě potrpěl na to, aby bylo všechno obrovské a luxusní.

Byla jsem vyrušena prohlížením, protože někdo zaklepal na dveře.

''Ano?'' řekla jsem a vyšla z koupelny. Ve dveřích už stál Harry.

''Koukám, že jsi si tvůj pokoj už prohlédla'' usmál se.

''Jo. Je obrovský!'' rozmáchla jsem rukama.

''Já bych se teď chtěl, ale věnovat tobě a ne pokoji'' jeho milý úsměv se proměnil na ďábelský. Já jsem nebyla schopná odpovědi a tak jsem jen na sucho polkla.

''Sedni si'' řekl a ukázal na tu novou kovovou postel. Nezbývalo mi nic jiného než poslechnout.

''Musíš mít žízeň'' podá mi skleničku, kterou očividně držel v ruce. Okamžitě jsem po ní chňapla a pořádně jsem se napila. Už je mi líp. Netočí se mi tolik hlava z tohohle přepychu.

''Chci si ujasnit pravidla. Kdykoliv ti něco nakážu, tak poslechneš bez výmluv. Jasný?'' klekl si ke mě a koukal mi do očí. Jeho oči vypadaly, jako kdyby v nich právě začalo hořet. Děsilo mě to. Stále jsem na něj koukala a jenom kývla hlavou.

''Tady se odpovídá nahlas a zřetelně. Ne pouhým pokýváním hlavy'' položil mi ruku na koleno a já přestala dýchat úplně. Co teď?

''Ano'' odpověděla jsem, i když mi to šlo dost blbě. Měla jsem totiž hrozný knedlík v krku.

''Takhle je to lepší. A teď sundej tričko'' postavil se. Za to já se ani nepohnula. Rozešel se pokojem ke dveřím, které potom zamkl. Přísahám, že teď by se ve mně nikdo krve nedořezal.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 17. srpna 2016 v 23:17 | Reagovat

Moje reakce: O_O  O_O
Úžasný :3

2 moje-farby moje-farby | Web | 3. května 2017 v 12:47 | Reagovat

omg O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama